První turnaj t-ball 21.6.2020 - Dohráno

První turnaj t-ball 21.6.2020 - Dohráno

Jako poslední zahájil sezónu 2020 náš t-ballový tým (do 10 let). O víkendu 20.-21.6.2020 se měly na merklínském hřišti odehrát 2 turnaje.

Sobotní turnaj U11 musel být bohužel z důvodu celonočního a dopoledního vydatného deště zrušen pro nezpůsobilý terén.

V neděli se již počasí umoudřilo a turnaj kategorie U10 se již mohl odehrát. V úvodním zápase jsme nastoupili proti týmu Tempo Praha a i když se nám začátek moc nepovedl a po úvodní směně jsme prohrávali 0:4, tak se nám podařilo výsledek otočit a mohli jsme slavit první výhru Vampires Merklín-Tempo Praha 13:9. V druhém zápase nás čekal favorit turnaje z Chomutova. Kvalita soupeře se potvrdila a Chomutovští od začátku postupně navyšovali náskok a nakonec zaslouženě zvítězili Vampires Merklín-SC 80 Chomutov 9:18. V posledním zápase základní skupiny jsme nastoupili proti týmu Hrochů z Havlíčkova Brodu. Hroši, nabuzení výhrou s Tempem, drželi celý zápas vyrovnaný výsledek, a až v závěru se nám podařilo výsledek strhnout na naši stranu Vampires Merklín-Hroši Havl.Brod 10:8. Výhra znamenala postup do finále a druhý zápas proti Chomutovu. Odveta za prohru ve skupině se ale nekonala. Nám už asi chyběli fyzické a možná i psychické síly a tak Chomutovští přesvědčivě a zaslouženě ve finále zvítězili Vampires Merklín- SC 80 Chomutov 3:20. I přes prohru ve finále je druhé místo na turnaji skvělý výsledek.

Na závěr speciální poděkování za účast klukům z plzeňské Slávie Štěpánovi, Kryštofovi a Kájovi, byli to pro nás cenné posily.