Turnaj žákyň 6.-7.6.2020 - Dohráno

Turnaj žákyň 6.-7.6.2020 - Dohráno

 

Po dlouhé vynucené pauze se opět začíná hrát softball a z našich týmů šel do akce jako první tým žákyň. Na merklínském hřišti se o víkendu 6.-7.6.2020 uskutečnil přípravný turnaj za účasti 3 týmů. Kromě domácího týmu ještě přijeli Slávia Plzeň a Storms Řepy. Počasí nebylo zrovna červnové, ale sobotní ranní déšť naštěstí těsně před prvním zápasem ustál a mohlo se začít hrát.

 

Prvním utkání proti Slávii bylo hlavně ze začátku hodně vyrovnané, ale v závěru už jsme byli přeci jen o něco lepší, přidali o nějaký bodík víc než soupeř a nakonec získali první cenné vítězství Vampires Merklín – Slávia Plzeň 8:4.

 

Druhý sobotní zápas proti Storms už jsme měli od začátku pod kontrolou a postupně navyšovali náskok. V trochu divokém závěru soupeř snížil ale to už nic nezměnilo na přesvědčivé výhře. Vampires Merklín – Storms Řepy 15:5.

 

V neděli se stejní soupeři utkali v opačném pořadí. Začínali jsme tedy proti Storms Řepy. Bezchybná hra v obraně a výborné výkony obou nadhazovaček neumožnili soupeři ani jeden bod a tak jsme na pálce postupně navyšovali skóre až na konečných Vampires Merklín – Storms Řepy 11:0.

 

Poslední zápas proti Slávii byl podle očekávání opět vyrovnaný. Plzenští na nás postavili svou výbornou první nadhazovačku, nám se trochu nepovedl začátek, ale postupně jsme se dorovnali a když jsme zápas začali otáčet, zastavilo nás počasí. Předpověď byla před víkendem hrozivá, ale přesto se až do této chvíle podařilo vše odehrát. Poslední příděl deště už ale utopil hřiště do nehratelného stavu a zápas musel být ukončen. Platil tak stav po 3 odehraných směnách Vampires Merklín – Slávia Plzeň 4:4.

 

Po třech výhrách a jedné prohře tak náš tým obsadil na domácím turnaji první místo! Gratulujeme!!! A kdo se o tento výsledek zasloužil? Náš tým nastoupil v tomto složení : Berkiová Sára, Jandová Niki, Janková Anežka, Jílková Viki, Jindřichová Lucka, Loritzová Áňa, Loritzová Eliška, Mouleová Laura, Szewczyková Kája, Štaubertová Gábi, Vaněk Dan.

Díky všem fanouškům, kteří nás příšli v hojném počtu podpořit i když počasí softbalu moc nepřálo.

 

Kompletní výsledky turnaje zde : https://www.softball.cz/modules.php?op=modload&name=online&file=index&do=schedule&akce=2713&pda=2&admina=